W 1977 roku w przestrzeń kosmiczną wysłano dwie bliźniacze sondy – Voyager 1 i Voyager 2. Ich celem było zbadanie najbardziej odległych planet naszego Układu Słonecznego. Choć od tamtej chwili minęły dekady, obie sondy wciąż przemierzają bezkres międzygwiezdnej

przestrzeni, nieustannie przesyłając na Ziemię cenne dane, które pomagają naukowcom lepiej poznać te nieznane obszary kosmosu.

Zapraszamy do udziału w niezwykłej podróży przez przestrzeń i czas dzięki filmowi „Voyager: niekończąca się podróż” – opowieści o najdalszej misji w dziejach ludzkości.