Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha

ul. Nad Duńczycą 1, 70-655 Szczecin
NIP 9552447181 
E-mail: biuro@centrumnauki.eu

DZIAŁ ADMINISTRACJI
Joanna Sobolewska, p.o. Kierownik działu administracji,
tel. 505 519 700
e-mail: j.sobolewska@centrumnauki.eu

Biuro Obsługi Gospodarczej i Technicznej
Joanna Sobolewska, Specjalista ds. zarządzania nieruchomością,
tel. 505 519 700
e-mail: j.sobolewska@centrumnauki.eu

Beata Kielczyk, Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia,
tel. 797 781 495 ,
e-mail: b.kielczyk@centrumnauki.eu

Stanisław Sala, Pracownik gospodarczo-techniczny
e-mail:s.sala@centrumnauki.eu

Biuro Organizacyjne
Dorota Górnik, Sekretarka,
tel. 511 935 934,
e-mail: biuro@centrumnauki.eu

Wojciech Szczepański, Specjalista ds. obsługi prawnej i zamówień publicznych
w.szczepanski@centrumauki.eu

DZIAŁ EDUKACJI I POPULARYZACJI NAUKI
Patrycja Skrobacka, Kierownik Działu Edukacji i Popularyzacji Nauki,
tel. 511 936 070,
e-mail: p.skrobacka@centrumnauki.eu

Biuro Digitalizacji i Produkcji Filmowych
Wojciech Wójcik, Specjalista ds. Digitalizacji,
tel. 511 996 772,
e-mail: w.wojcik@centrumnauki.eu

Jacek Kozłowski, Specjalista ds. Produkcji Filmowych,
tel. 697 896 793,
e-mail: j.kozlowski@centrumnauki.eu

DZIAŁ EKSPOZYCJI
Bartosz Klepacki, Kierownik Działu Ekspozycji,
tel. 511 935 924,
e-mail: b.klepacki@centrumnauki.eu

Biuro Planetarium
Karolina Bloom, Specjalista ds. planetarium
k.bloom@centrumnauki.eu

Biuro Wystaw
Klementyna Świeżewska, Specjalista ds. wystaw
k.swiezewska@centrumnauki.eu


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Agnieszka Gapys, Główna Księgowa,
tel. 511 996 990,
e-mail: a.gapys@centrumnauki.eu

Biuro Księgowe
Ewa Kochan, Specjalista ds. księgowości,
tel. 798 493 062,
e-mail: e.kochan@centrumnauki.eu

Magdalena Sikorska, Specjalista ds. kadr,
tel. 514 042 651
e-mail: m.sikorska@centrumnauki.eu

Biuro Projektów Unijnych i Dotacji
Piotr Maras, Specjalista ds. środków UE,
tel. 600 891 571,
e-mail: p.maras@centrumnauki.eu

Krystian Karwatowicz, Specjalista ds. środków UE,
tel. 663 033 948,
e-mail: k.karwatowicz@centrumnauki.eu

DZIAŁ ROWOJU
Przemysław Kowalewski, Kierownik Działu Rozwoju,
tel. 505 804 348,
e-mail: p.kowalewski@centrumnauki.eu

Łukasz Jabłoński, Specjalista ds. komunikacji wizualnej,
e-mail: l.jablonski@centrumnauki.eu

Paulina Łopato, Specjalista ds. social mediów i komunikacji,
e-mail: p.lopato@centrumnauki.eu

Rafał Jesswein, Specjalista ds. Publikacji
tel. 502 141 831
e- mail: r.jesswein@centrumnauki.eu

Rzecznik Prasowy
Jarosław Dobrzyński, Rzecznik Prasowy,
tel. 511 996 949,
e-mail: rzecznik@centrumnauki.eu


zdjecie

Witold Jabłoński
Dyrektor
E-mail:
w.jablonski[at]centrumnauki.eu